Decide your Destination | Insieme Tour
 

Стамбул - в усіх розрізах унікальне місто, міст між континентами і культурами. По-європейськи витончений, але при цьому по-азійському галасливий і хаотичний, він не залишає байдужим жодного мандрівника. Обов'язково відвідайте дві найвідоміших мечеті міста: Блакитну мечеть і Сулейманіє, а також знаменитий на весь світ Софійський собор, який за свою історію встиг побувати і християнським храмом, і мечеттю. Варто заглянути і до палацу Топкапи – колишньої резиденції султана, де можна побачити, як жили наложниці в гаремі, а також насолодитися колекцією імператорських цінностей в Скарбниці.

Istanbul Flights

Гурмани обов'язково оцінять місцеву кухню, багату спеціями, найміцнішу каву по-турецьки і ароматний чай в скляних «тюльпанах». А ось алкоголь тут можна придбати в основному в барах і досить дорого - все ж, мусульманська країна. Щоб ближче познайомитися з культурою Туреччини, завітайте до одного з численних шоу, де артисти в яскравих костюмах виконують народні танці.

Якщо Ви палко бажаєте завітати до Стамбулу – скористайтеся системою Flyticket. Ми точно можемо запропонувати Вам найкомфортніший переліт та найбільш атмосферний готель для чудової відпустки у будь яку пору року.