Decide your Destination | Insieme Tour
 

Менше ніж за 30 кілометрів від туристичного містечка Кайсері в Туреччині розташовується вулкан Ерджієс. Проте не варто турбуватись, адже він спить вже понад 10 мільйонів років, а на його схилах обладнали сучасний гірськолижний курорт.

Найвища точка якої 3900 метрів над рівнем моря.

Найнижча станція підйомників розташовується на висоті 2200 метрів над рівнем моря. Найвища ж обладнана на висоті 3400 метрів. Тобто, підйомниками ви можете піднятись вгору на 1 кілометр і 200 метрів! Піднімають тут відпочивальників комфортабельні 8-місні гондоли або ж зручні крісельні підйомники.

Kayseri - Erciyes Flights

На курорті Ерджієс розчищено 102 кілометри гірськолижних спусків та 18 підйомників різного типу, шлях яких простягається на 24 км.

Спуски на курорті є різної складності. Сині – для початківців, червоні – для вправних лижників та сноубордистів і чорні – для професіоналів та відчайдухів.

Сучасний універсальний курорт, оснащений кращими в світі канатно - буксирувальними транспортними системами та іншим обладнанням Doppelmayr і Leitner.

На куроті є місця для взяття в оренду всього необхідного спеціального обладнання.

Також ви маєте можливість поєднати катання на лижах і сноуборді з шопінгом і екскурсійними програмами в стародавні міста Каппадокії і Кайсері. Бо курорт розташований дуже близько до Каппадокії, лише година автівкою.

Досвідчені інструктори завжди готові надати Вам курси з гірськолижного катання

Приблизна вартість

1 людина  -  40 USD / год

2 людини   - 55 USD / год

3 людини   - 70 USD / год

4 людини   - 80 USD / год

Вартість карт SKIPASS

1 підйом     -  3 USD

7 підйомів   - 15 USD

14 підйомів  - 20 USD

30 підйомів  - 40 USD

50 підйомів -  55 USD

(* вартість може відрізнятись в залежності від зміни курсу валют)

Щоб дізнатися детальніше перейдіть за посиланням

https://youtu.be/LG7JOYD-2Rw