Decide your Destination | Insieme Tour

Незважаючи на специфічну славу світової столиці розпусти і вседозволеності, в Амстердам варто їхати не тільки заради легальних наркотиків і жінок легкої поведінки. Його головна визначна пам'ятка - канали, по яких вдень і плавають кораблі, заповнені туристами. Саме з води відкривається найкращий вид на місто, також гарні фото виходять з мостів (їх, до речі, у місті 1500). Є в Амстердамі і музей, присвячений каналам.

Тутешні музеї цікаві своєю різноманітністю - їх десятки, різної спрямованості, для дорослих і дітей. Крім картинних галерей і будинків-музеїв відомих особистостей (наприклад, Анни Франк або Ван Гога) ви можете відвідати музей марихуани, проституції, курильних трубок, діамантів, пива, сумок і гаманців ... Всіх не перелічиш. Маленьким туристам точно сподобається в музеї Мадам Тюссо або науковому музеї Nemo (тут не тільки можна, а й треба чіпати експонати).

Amsterdam Flights

Якщо ви приїдете в Амстердам в квітні, обов'язково відвідайте парад квітів BLOEMENCORSO. Хода стартує в місті Нордвейк, проходить через Кекенхоф, а завершується в Гарлем (всі три населені пункти знаходяться недалеко від столиці).

Якщо Ви палко бажаєте завітати до Амстердаму – скористайтеся системою Flyticket. Ми точно можемо запропонувати Вам найкомфортніший переліт та найбільш атмосферний готель для чудової відпустки у будь яку пору року.