Decide your Destination | Insieme Tour

Барселона - місто творчості, натхнення і б'є ключем енергії. Хіба можна залишитися байдужим до божевільних творінь Антоніо Гауді, спадщини великого Далі, смачної їжі і вина? Не обов'язково мати певний маршрут, адже в будь-якому районі Барселони знайдеться, що подивитися. Варто побачити знамениті на весь світ пам'ятки: собор Саграда Фамілія, музей Далі, незвичайні будівлі, спроектовані Гауді. В основному все найцікавіше зосереджено в готичному кварталі (історичний центр Барселони), Ешампле (Нове місто) і районі Монжуїк, розташованому на однойменному пагорбі.

Barcelona Flights

Шанувальники мистецтва можуть відвідати один з театрів міста, наприклад, Лісео, де починали свою кар'єру Хосе Каррерас і Монсеррат Кабальє.

У Барселоні щорічно проходять десятки традиційних фестивалів, потрапити на які буде цікаво кожному туристу. На початку липня в місті Ігуалада (в годині їзди від Барселони) проводиться Фестиваль повітряних куль, у вересні ви можете потрапити на фестиваль La Merce, присвячений покровительці Барселони Святій Мерседес, в першій половині лютого на вулицях шумить Міський карнавал, а в березні по місту їздять вози з безкоштовними солодощами в рамках фестивалю Sant Medir.

Якщо Ви палко бажаєте завітати до Барселони – скористайтеся системою Flyticket. Ми точно можемо запропонувати Вам найкомфортніший переліт та найбільш атмосферний готель для чудової відпустки у будь яку пору року.