Decide your Destination | Insieme Tour

Потрапити в одне з найбагатших міст світу і хоч на пару днів опинитися в цьому раю - що може бути краще? Насолоджуватись пляжним відпочинком в парках Al Mamzar Park і Jumeirah Beach Park, купити модні новинки зі знижкою в одному з торгових центрів, повечеряти в ресторані з оглядовим видом ...

Обов'язково підніміться на найвищий в світі оглядовий майданчик Atthe Top на 124 поверсі хмарочоса Бурдж-Халіфа. Щоб зануритися в минуле міста Дубай, прогуляйтеся по старих кварталах Дейри і району Бастакійя, де збереглися старовинні арабські споруди.

Dubai Flights

Маленьким гостям міста варто відвідати найбільший в світі акваріум, де мешкає 33000 морських жителів, зоопарк, аквапарк або один з численних парків розваг. Молодь оцінить нічні клуби і дискотеки Дубая, кращими з яких вважаються «Картерс», «Планетаріум», «Скарлетт».

За покупками вирушайте в один з численних торгових центрів. Тут можна поповнити свій гардероб кращими творами відомих дизайнерів, відвідати кінотеатр, пообідати в ресторані і навіть покататися на лижах в унікальному критому комплексі Ski Dubai (він знаходиться в Mall of the Emirates).

Якщо Ви палко бажаєте завітати в Дубай – скористайтеся системою Flyticket. Ми точно можемо запропонувати Вам найкомфортніший переліт та найбільш атмосферний готель для чудової відпустки у будь яку пору року