Decide your Destination | Insieme Tour

Париж - мабуть, найромантичніша столиця світу. Щороку 14 лютого його наповнюють тисячі закоханих пар, які планують піднятися на Ейфелеву вежу, повечеряти в одному з ресторанів з видом на Єлисейські поля, а може, зробити чи отримати пропозицію руки і серця. Приїжджають сюди і закохані в модний одяг, адже де, якщо не в Парижі, варто купувати витвори відомих дизайнерів з приємними знижками в період розпродажів?

Paris Flights

Популярний Париж і серед гурманів, які прагнуть скуштувати цибульний суп, рататуй, равликів, трюфелі і інші страви французької кухні в одному з ресторанів з багаторічною історією. А чого варта можливість насолодитися ранковою кавою з круасаном, милуючись видами? Якщо ви хочете навчитися готувати місцеві страви, шукайте кулінарні школи і майстер-класи, яких тут досить багато. Ще в Парижі можна зануритися в атмосферу улюблених фільмів. Наприклад, випити кави в «Двох млинах» і побачити будинок Амелі, відвідати церкву Сен-Сюльпіс, де вбивця з книги «Код Да Вінчі» Дена Брауна шукав наріжний камінь, і обов'язково подивитися шоу в знаменитому кабаре «Мулен Руж», оспіваному в безлічі фільмів і мюзиклів. Паризькі гіди пропонують авторські маршрути кінопрогулянок по місту.

Якщо Ви палко бажаєте завітати до Парижу – скористайтеся системою Flyticket. Ми точно можемо запропонувати Вам найкомфортніший переліт та найбільш атмосферний готель для чудової відпустки у будь яку пору року.