Decide your Destination | Insieme Tour

Пекін - не найбільше і густонаселене місто в Китаї, але одне з найпривабливіших для туристів. Центр міста розділений на чотири райони, в кожному з яких є на що подивитися. На північному заході, в районі Ксіченг, знаходиться зоопарк, Національний концертний зал і парк «Бейхай». Щоб побачити знамениту резиденцію імператорів, що носить таємниче ім'я «Заборонене місто», варто відвідати Донгченг на північному сході. Небесний храм знаходиться в районі Чонгве на південному сході.

У Пекіні базується комуністична партія Китаю, тому іноді ви можете побачити такі знайомі жителям пострадянського простору безликі бетонні будови по сусідству зі старовинними пагодами.

Pekin Flights

Обов'язково виділіть час на прогулянку по «хутунам» - старовинним кварталам Пекіна. Цікаві також величезна площа Тяньаньмень, храм Неба «Тяньтань», «передні ворота» Цзянмень. Недалеко від Пекіна знаходиться всесвітньо відома Велика китайська стіна, що простягнулася на 8851.9 км з урахуванням всіх відгалужень.

Гурманам рекомендуємо спробувати знамениту качку по-пекінськи, різні види локшини, смажені баклажани з гострим перцем, а також страви з сиром тофу (наприклад, жовтий тофу, смажений в олії).

Якщо Ви палко бажаєте завітати в Пекін – скористайтеся системою Flyticket. Ми точно можемо запропонувати Вам найкомфортніший переліт та найбільш атмосферний готель для чудової відпустки у будь яку пору року.