Decide your Destination | Insieme Tour

У Вічному місті стільки цікавого, що у туристів розбігаються очі. З чого почати знайомство з Римом? Мабуть, з відомих на весь світ пам'яток: Колізею і Пантеону, Римського Форуму з його колоритними руїнами, фонтану Треві. Коли обов'язкова програма виконана, ласкаво просимо в найцікавіші куточки міста, про які знають далеко не всі. Наприклад, багато хто обходить увагою пагорб Авентін, а даремно. Тут, в воротах монастиря Мальтійського ордена, знаходиться замкова щілина. Крізь неї, вважається, можна побачити відразу три країни: Італію, на території якої стоять ворота, Ватикан (купол Собору Святого Петра) і Мальту, якій належить орден.

Rome Flights

Гурманам обов'язково варто пройтися по ресторанах Риму і покуштувати найсмачніші страви італійської кухні. Спробуйте пасту Карбонара, піцу, прошутто і, звичайно, місцеві вина. Якщо ви хочете перекусити на швидку руку, купите паніні - закритий бутерброд з начинкою, який відмінно втамовує голод і доступний за ціною. Ласуни навряд чи пройдуть повз морозива, яке в Римі продається буквально на кожному кроці. Вважається, що краще морозиво вже більше 50 років подають в Gelateria Ciampini між Іспанськими сходами і площею Навона.

Якщо Ви палко бажаєте завітати до Риму – скористайтеся системою Flyticket. Ми точно можемо запропонувати Вам найкомфортніший переліт та найбільш атмосферний готель для чудової відпустки у будь яку пору року.