Decide your Destination | Insieme Tour

Маямі - один з найпопулярніших курортів штату Флорида. Щорічно сюди приїжджає близько 40 мільйонів туристів. Їх приваблюють не тільки піщані пляжі і можливість поплавати в океані, а й цікаві пам'ятки. А ще з порту Маямі можна відправитися в круїз на Багамські або Карибські острови.

Серед музеїв Маямі популярні Metro Dade Cultural Center, Вілла Віскайя (славиться своєю колекцією творів європейського мистецтва та антикваріату), музей поліції і діючий космічний центр на мисі Канаверал, куди можна потрапити з екскурсією. Гості міста різного віку оцінять Miami Everglades National Park (один з найбільших природних парків в країні), зоопарк Miami Metro zoo, океанаріум Miami Seaquarium, тропічний парк Jungle Island, де мешкає безліч видів приматів.

Miami Flights

Обов'язково відвідайте унікальний Кораловий палац, створений власноруч емігрантом з Латвії Едвардом Лідскалніном. Будівництво тривало з 1920 по 1951 рік і велося без використання машин!

Вартий уваги і район Арт-Деко в Майамі-Біч, який можна сміливо назвати архітектурним музеєм під відкритим небом. Більш 960 будівель, розташованих тут, визнані національними пам'ятками США.

Якщо Ви палко бажаєте завітати до Маямі – скористайтеся системою Flyticket. Ми точно можемо запропонувати Вам найкомфортніший переліт та найбільш атмосферний готель для чудової відпустки у будь яку пору року.