Decide your Destination | Insieme Tour

Статуя Свободи, будівля Емпайр-Стейт-Білдінг, Центральний парк, бродвейські мюзикли - ось що зазвичай приходить на розум при обговоренні Нью-Йорка. Тим часом, практично в будь-якому районі міста є щось цікаве для туристів, варто тільки дозволити собі гуляти без заздалегідь наміченого суворого плану.

Наприклад, в Гарлемі можна відвідати музей джазу і театр «Аполло», де колись співала Елла Фіцджеральд, і починав свою кар'єру Стіві Уандер. У Верхньому Іст-Сайді знаходяться знамениті музеї: Метрополітен, музей Гуггенхайма, музей Уїтні, музей природної історії, дитячий музей. Верхній Вест-Сайд - культурний центр Нью-Йорка, тут розташовані Метрополітен-опера, філармонія, міська опера, інші театри і концертні майданчики. На Бродвеї, в районі Таймс-сквер, розташований так званий «театральний округ», де можна насолодитися кращими мюзиклами світу.

Newyork Flights

Побачити Нью-Йорк з висоти пташиного польоту можна з оглядового майданчика будівлі Емпайр-Стейт-Білдінг, Рокфеллер-центру або статуї Свободи (до неї можна дістатися на поромі). Ще один оригінальний варіант - вертолітні екскурсії. Політ над хмарочосами обійдеться вам від 140 USD за 15 хвилин, але отримані враження точно варті витрачених грошей.

Якщо Ви палко бажаєте завітати до Нью-Йорку – скористайтеся системою Flyticket. Ми точно можемо запропонувати Вам найкомфортніший переліт та найбільш атмосферний готель для чудової відпустки у будь яку пору року.