Decide your Destination | Insieme Tour

Історичний центр Варшави сильно постраждав від рук фашистів. Пізніше були проведені відновлювальні роботи, тому зараз Старе місто внесене до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, як зразок вдалої реставрації. Рікою Вісла місто розділене на дві частини - на лівому березі знаходиться більшість найцікавіших пам'яток і готелів, на правому розташовані житлові масиви. Магазини, ресторани і готелі ви знайдете в районах Srodmiescie, Wola і Mokotow.

Почати знайомство з Варшавою варто з перлини Старого міста - Королівського палацу, відбудованого в 80-х роках минулого століття. Цікаві також Вілянувський палац, палац Острозьких, Президентський палац, Уяздовський замок, Палац Лазєнковський.

Varsova

Гурмани точно оцінять польську кухню! З перших страв рекомендуємо фляки (flaki) - густий суп з рубців і овочів, журек (żurek) - суп з м'ясом і ковбасою на заквасці і черніну (czernina) - суп з гусячої крові з потрохами і сухофруктами. З других страв популярні бігос (тушкована квашена капуста з м'ясом або ковбасою), вареники і голубці. На десерт поляки їдять пряники, пироги з різними начинками і пончики з варенням з дикої троянди.

Якщо Ви палко бажаєте завітати до Варшави – скористайтеся системою Flyticket. Ми точно можемо запропонувати Вам найкомфортніший переліт та найбільш атмосферний готель для чудової відпустки у будь яку пору року.