Decide your Destination | Insieme Tour

Стамбул – одне з найбільших історичних міст світу, головний морський порт Туреччини, а також промисловий, фінансовий і комерційний центр. Щорічно саме це місто відвідують мільйони туристів, що цілком закономірно.

Місто, яке унікальне з багатьох причин, головні з яких – це воістину незвичайне географічне розташування, величезна культурна спадщина і, звичайно, неповторна природа.

Istanbul Flights

Розкішні палаци і не багаті будиночки, численні мечеті із спрямованими увись мінаретами, респектабельні ресторани і прості забігайлівки, старовинні храми і музеї, собор Святої Софії і сучасні бізнес-центри, галасливі східні базари і одна з красивих проток світу – Босфор – ось що таке сьогоднішній Стамбул.

Це історичний пам'ятник просто неба. Тут велика кількість пам'ятників архітектури, найвідоміші з яких: церква св. Софії VI століття, мечеть Баязеда II, мечеть Сулеймана I, палацовий комплекс Топкапи Сераль, в якому розташований музей з колекцією султанських коштовностей, а також предметів що належали пророкові Мухаммеду; палац Долма Багген (XIX століття); Галатська вежа. Стамбул є одним з основних торгівельних центрів Євразії і древньою столицею Візантійської імперії. У перебігу багатьох століть Стамбул (колишній Константинополь) був оплотом Візантійської імперії. Цей час залишив безліч пам'ятників архітектури, що збереглися і до цього дня.

Він розташований відразу в двох частинах світу – Європі і Азії – і немов з’єднує їх у вічному поцілунку. Він багато разів переживав сильні катаклізми і завжди відроджувався оновленим.

Приїхавши в Стамбул, неможливо не купити прянощі,антикваріат, килимові, керамічні та шкіряні вироби. До послуг шопоголіків - ринки і торгові центри.

Любителі пляжного відпочинку можуть провести час на муніципальних пляжах, які знаходяться в межах і за межами міста, а також на островах Принців в Мармуровому морі.

Стамбул - місто свят і фестивалів.

Приїхавши в Стамбул, ви можете відпочити в хамаме,на морській прогулянці по Босфору, спробувати справжній турецький чай і кава, оглянути безліч унікальних пам'яток і відвезти звідси масу приємних вражень.