Decide your Destination | Insieme Tour

Анталія - один з найпопулярніших курортів Туреччини з міжнародним аеропортом, з розвиненою індустрією розваг, яка включає кілька аквапарків, велику кількість готелів, луна-парки, дискотеки, ресторани і багато іншого. В районі Анталії безліч парків і 3 водоспади. У сорока кілометрах від міста знаходиться гірськолижна траса з справжнім снігом. У місті багато історичних пам'яток, серед яких пам'ятник Ататюрку, Музей Суни і Інана Кирач, музей археології, Мечеть Мурата Паші, Ворота Адріана, вежа Хидирлик та інші.

Antalya Flights

Повз турецьких ресторанів проходити теж не варто - місцеві страви славляться великою кількістю овочів і спецій, пряним смаком і ароматом. Завдяки розташуванню на узбережжі в меню багато риби і морепродуктів, приготованих з використанням турецьких трав, а в гірських районах попитом користується форель. Крім того, в Анталії варто спробувати суп «кулаклі», гарбуз в сиропі і салат «тхина» - найбільш характерні для цього регіону страви.

Якщо Ви палко бажаєте завітати до Анталії – скористайтеся системою Flyticket. Ми точно можемо запропонувати Вам найкомфортніший переліт та найбільш атмосферний готель для чудової відпустки у будь яку пору року.