Decide your Destination | Insieme Tour

Столиця Німеччини не може похвалитися численними старовинними будівлями - на жаль, в ході Другої світової війни Берлін сильно постраждав. Але тут багато цікавих музеїв різного спрямування і художніх галерей, серед яких ви точно знайдете щось цікаве. Є тут, наприклад, шокуючий музей Штазі - екскурсії будівлею колишньої в'язниці проводять ті, хто колись був в її стінах. Можна відвідати також музей гомосексуальності або музей еротики. Тим, хто захоплений військовою історією, варто записатися на екскурсію по будівлі Рейхстагу, щоб побачити збережені написи, залишені радянськими солдатами після взяття Берліна.

Berlin Flights

У Берліні проходить багато цікавих подій, взяти участь в яких буде цікаво кожному мандрівникові. Так, з середини квітня до початку травня проводиться свято весни, засноване ще в 1970 році. Протягом двох тижнів у місті проходять виступи музичних колективів, ресторанні дні і барвисті піротехнічні шоу. У травні проводиться карнавал культур, на початку червня - міжнародний авіакосмічний салон, а на початку серпня - пивний фестиваль.

Якщо Ви палко бажаєте завітати в Берлін – скористайтеся системою Flyticket. Ми точно можемо запропонувати Вам найкомфортніший переліт та найбільш атмосферний готель для чудової відпустки у будь яку пору року.