Decide your Destination | Insieme Tour

Існування Північного Кіпру як держави визнає тільки Туреччина, для решти ж світу це частина єдиної Республіки Кіпр. Відлуння цієї «невизнаності» відчуваються тут на кожному кроці: в'їзну візу ставлять не в паспорт, а на окремий листок-вкладиш, місцевий аеропорт не значиться в списках IATA, і потрапити на Північний Кіпр по повітрю можна лише попередньо приземлившись в Туреччині. Втім, основних туристичних достоїнств регіону це не скасовує: місцеві пляжі, історія, і не надто дорогі готелі зроблять Ваш відпочинок приємним.

На Північному Кіпрі чимало добре збережених середньовічних пам'яток і кілька археологічних парків, що відносяться до найдавнішої історії людства. До найпопулярніших туристичних місць відносяться замок святого Іларіона (St. Hilarion Castle), Абатство Беллапаїс (Bellapais Monastery), а також Гавань Кіренії і середньовічна Кіренійська фортеця - одне з наймальовничіших місць Північного Кіпру.

northern-cyprus Flights

Кухня Північного Кіпру - змішання турецьких, грецьких, кіпрських, близькосхідних і середземноморських кулінарних традицій. Як наслідок, морепродукти і рибу тут готують десятками способів, так само як і кебаби з «мезе» - холодними або гарячими закусками. А про солодощі, зрозуміло, і говорити нема чого. Популярні страви: близькосхідні холодні закуски хумус і джаджик, Молеху, куп кебаб або клефтіко, турецькі кефти і долма, знамениті домашні солодкі кіпрські пресерви - «маджун». З міцних напоїв варто спробувати «ракі».

Якщо Ви палко бажаєте завітати до Північного Кіпру – скористайтеся системою Flyticket. Ми точно можемо запропонувати Вам найкомфортніший переліт та найбільш атмосферний готель для чудової відпустки у будь яку пору року