Decide your Destination | Insieme Tour

Історія Баку налічує близько тисячі років. Колись на його місці була невелика фортеця, через яку проходив Великий шовковий шлях. Настільки вигідне становище дозволило місту рости і розвиватися. Сьогодні Баку - це прекрасне місто, в якому старина поєднується із сучасною атмосферою курорту.

Багато туристів їдуть в Баку заради відпочинку на узбережжі Каспійського моря. І дійсно, там відмінні умови для купання. Адже в Баку чимало пляжів, як платних, так і безкоштовних.

Baku Flights

Та не всі їдуть до Баку заради морських хвиль або санаторного лікування. Дивовижна архітектура міста і його історія залучають сюди не менше мандрівників. Одна тільки Джума-мечеть викличе у вас захоплення перед витонченістю східної архітектури.

У Баку ви знайдете безліч природних пам'яток. Саме тут знаходяться археологічний заповідник Гобустан і грязьовий вулкан Кейракі. А любителі спостерігати за тваринами в природному середовищі точно захочуть побувати в Апшеронському національному парку. Тож в Баку безперечно варто частіше відриватися від пляжів і насолоджуватися містом.

Якщо Ви палко бажаєте завітати до Баку – скористайтеся системою Flyticket. Ми точно можемо запропонувати Вам найкомфортніший переліт та найбільш атмосферний готель для чудової відпустки у будь яку пору року.