Decide your Destination | Insieme Tour

Неофіційно місто розділене на 50 районів, в кожному з яких знайдеться, що подивитися туристу. Тель-Авів заснований порівняно недавно (в 1909 році), тому історичних пам'яток тут мало. Проте вистачає цікавих музеїв, красивих будівель, мальовничих пейзажів і ресторанів зі смачною їжею.

Ви можете відвідати одне з найдавніших міст світу - Яффу. Саме тут, якщо вірити переказам, Ной будував свій Ковчег, Персей звільнив Андромеду, звідси ж в дорогу вирушив пророк Йона. Зараз Яффа - туристичний район Тель-Авіва, де знаходиться багато ресторанів, майстерень, ринків, музеїв. Тут досі ведуться археологічні розкопки.

telaviv-city

Варто відвідати музей Ерец-Ісраель. У його колекції зібрані експонати, що розповідають про культури, сліди яких знайдені на території Ізраїлю. Цікаві також експозиції музею образотворчих мистецтв і музею сучасного мистецтва.

Поціновувачів театрального мистецтва чекає «Гешер», де дають вистави російською мовою та івритом. У трупі цього театру колись почалася кар'єра Леоніда Каневського - радянського актора, зірки серії фільмів «Слідство ведуть знавці».

Якщо Ви палко бажаєте завітати до Тель-Авіву – скористайтеся системою Flyticket. Ми точно можемо запропонувати Вам найкомфортніший переліт та найбільш атмосферний готель для чудової відпустки у будь яку пору року.